De Cocoon Heup Dysplasie inbakerslaapzak is ontworpen voor baby's die behandeld worden voor heupdysplasie**, en hiervoor een specifieke brace, spreid- of gipsbroek dienen te dragen.
Door de extra brede, klokvormige onderkant past deze slaapzak comfortabel over haast elke brace, spreid- of gipsbroek. Bovendien zijn de Cocoon Heup Dysplasie inbakerslaapzakjes erkend door het International Hip Dysplasia Institute als ‘hip-healthy’! Een leuke extra: de rits werkt in twee richtingen, zodoende je een luier makkelijk én snel kan verschonen.
Net als de andere ergoPouch slaapzakjes, is ook deze slaapzak gemaakt van héél rekbaar, biologisch katoen. Kortom, ‘stevig’ genoeg is om de schrikreflex te beperken maar tegelijkertijd voldoende beweging toelatend voor een gezonde groei! Bovendien zijn natuurlijke vezels beter om in te slapen om de eenvoudige reden dat ze ademend zijn en je kleintje helpen 's nachts zijn temperatuur te regelen.
Dankzij de drukknopen ter hoogte van armen kan je ook deze Cocoon inbakerslaapzak ‘ombouwen’ naar eentje mét armopeningen van zodra het baby’tje begint te rollen, zodoende je ‘m langer kan gebruiken (met én zonder harnas).
Wasinstructies:
Zacht en koud wassen in de wasmachine, op 30° én met een mild wasmiddel. Hang het slaapzakje te drogen, wel best niet in de volle zon in de zomer. Droogtrommel wordt afgeraden, de slaapzakjes mogen wel licht gestreken worden.
** Kan ook gebruikt worden voor baby’s met klompvoetjes.
- 55% biologisch katoen, 40% bamboe viscose en 5% elastaan
- Extra brede, klokvormige onderkant
- Erkend door International Hyp Displasia Institute
- Ademend, thermo regulerend én heel rekbaar
- Tweewegrits om makkelijk te kunnen verschonen
- 2-in-1 overgangssysteem met drukknopen
- TOG-classificatie, dus geen dekens nodig
- Handige thermometer, bijgevoegd bij elke slaapzak