Deze outlet Wobbels hebben 'iets'. Soms zit er een klein vlekje op het vilt, is het vilt van de Pro niet overal superstrak (iets wat het na een paar keer Wobbelen sowieso niet meer is) of voelt het bord wat ruwer aan. Nooit een constructiefout of iets dergelijks, puur cosmetisch. En iets wat je na gebruik bijna niet op zal vallen.
Maar reden voor ons om deze Wobbels niet 'blind' naar een klant te sturen. We blijven een online winkel en jullie zijn superkritisch ;) Vandaar dat we deze Wobbels via deze outlet aanbieden. Zo krijg je een goede Wobbel, waar jij/je kinderen veel plezier aan zullen beleven, maar voor een fijnere prijs!
Belangrijk: we versturen deze Wobbels niet meteen. Je krijgt altijd eerst wat foto's toegestuurd, zodat je kan zien waarom we deze Wobbel in de outlet hebben gezet. Daardoor kan de verzending soms wat vertraging oplopen, hou daar aub rekening mee.
De Wobbel! Een mooi voorbeeld van open ended play, waarbij kinderen zelf kunnen bepalen wat ze met het speelgoed doen. Wobbelen, erop zitten, erin liggen, als brug gebruiken; het kan en mag allemaal! De Wobbel zal het vaakst als balansbord gebruikt worden en stimuleert zo de ontwikkeling van je kind. De Wobbel wordt gemaakt van FSC beukenhout en is dus duurzaam.
Original Blank gelakt beukenhout.
Naturel beukenhouten kleur.
Kindvriendelijke watergedragen lak.
Wobbel en Ikbenmama.nl zijn niet aansprakelijk voor de afwerking van de Wobbel. Hout is een natuurlijk product en het betreft hier de natuurlijke vormen van het hout.
Kleuren op de foto kunnen afwijken
Indien er geen vilt of kurk aan de onderzijde zit raden we een kleed of speelmat aan om de Wobbel, de vloer en uw oren te beschermen. Met de bolle kant boven (ᴖ) biedt het vilt of kurk geen bescherming en is het aan te raden een kleed of speelmat onder de Wobbel te gebruiken.
Afmetingen Wobbel Original: | ca. 90 x 30 centimeter |
Gewicht Wobbel Original: | ca. 4,5 kilo |
Leeftijd Wobbel Original: | 0 tot 100 jaar |
Gebruiksgewicht: | Tot 200 kilo |