BabyLegs
Een briljante vinding van een ondernemende en praktische mama. Deze mams was helemaal klaar met de ‘blote-benen-ziekte’ van haar uk. Je kent het vast: of de sokken worden steeds uitgetrokken of een stukje been (tussen broek en sok) is altijd ontbloot als je uk in een buggy, fietsstoeltje of draagzak zit.
De BabyLegs houden de beentjes warm, maar je kunt er nog veel meer mee doen! Bijvoorbeeld te gebruiken als extra bescherming bij het kruipen. Nog wat later kun je tijdens de zindelijkheidstraining veel makkelijker van luier wisselen (of snel aan- en uittrekken). Je kunt ze ook gebruiken als beenwarmers. Gewoon voor de lol of bij bijvoorbeeld balletles. En zelfs als armwarmers doen ze het goed!
Deze Babylegs zijn er in twee maten: normaal (voor ca. 1 jaar en ouder) en newborn (voor 0-12 maanden).
In 2005 kreeg een Amerikaanse mama te maken met een luieruitslag wat maar niet weg wilde gaan bij haar ukje. Frisse lucht was nodig, maar hoe haar dochtertje dan warm te houden? In een vlaag van inspiratie knipte deze mama de voetstukken van een paar lange sokken om zo beenwarmers te krijgen voor haar dochtertje die wel bleven zitten. Het bleek nog praktischer dan gedacht, want bij kruipen, zindelijkheidstraining, op de fiets en in de draagzak waren de beenwarmers wederom een succes. Inmiddels is haar idee wereldwijd verkrijgbaar en het bedrijf overgenomen door een grote sokken en ondergoedfabrikant.